Маркетлис

Відвідайте європейську виставку деревообробного обладнання – не виїжджаючи з України!

10.12.2013

Для європейських виробників меблів, теслярів та фахівців деревообробної галузі вже давно стало звичним відвідування так званих «домашніх виставок» виробників обладнання. За останні десятиліття така практика прижилася і серед українських деревообробників. Однак, не всі представники малих та середніх підприємств мають змогу по декілька разів на рік їздити до Німеччини, Італії, Австрії та інших країн, де зосереджені основні світові виробники деревообробного обладнання, лише задля того, щоб бути в курсі останніх розробок і «ноу-хау» на ринку верстатобудування.

Саме тому спільними зусиллями двох операторів ринку деревообробного обладнання ПП “Маркетліс” та ТОВ “Діос” поблизу Великої Кільцевої дороги міста Києва була створена постійнодіюча виставкова зала.

На площі близько тисячі квадратних метрів представлене таке обладнання: форматно-розкрійні верстати Altendorf, пильні центри Holzma, крайколичкувальні верстати Homag та Brandt, свердлильно-присадні верстати із ЧПК Weeke, оброблювальні центри із ЧПК Weeke і Homag, калібрувально-шліфувальні верстати Bütfering, мембранно-вакуумні преси Friz, пакувальне обладнання Ligmatech, свердлильне обладнання Maggi, форматно-розкрійні, стрічково-пильні та крайколичкувальні верстати Bekker, фрезерні, токарні, фуговальні, свердлильні та комбіновані верстати ZMM Stomana, чотирибічні стругальні верстати Leadermac, аспіраційні установки ACword, ручний електроінструмент Virutex, а також дереворіжучий інструмент АКЕ (Німеччина) та Freud (Італія).

Таким чином, в одній залі представлене обладнання від провідних світових виробників та їх більш бюджетні аналоги, з урахуванням потреб та можливостей українських деревообробників та виробників меблів. Фахівці будь-якого дереообробного підприємства, не залежно від його розмірів, обсягів виробництва та спеціалізації, матимуть на що поглянути. Тобто, на відміну від відвідування будь-якої «домашньої виставки» європейського виробника, у цій залі Ви зможете охопити весь спектр обладнання адаптованого під потреби українського виробника, та на власні очі побачити ключеві відмінності різних світових брендів.

Що також важливо – лише тут у фахівців деревообробної галузі є можливість не лише наживо побачити те у що вони планують інвестувати свої кошти, а й протестувати обладнання в роботі, виконавши саме ті виробничі процеси та використовуючи матеріали, які будуть оброблюватися на їх виробництві.

Отже тепер немає необхідності їхати в Німеччину, Італію, чи інший куточок світу, щоб побачити на власні очі новинки у галузі верстатобудування — все що Вам необхідно вже є поблизу Києва!

 

Двері виставкової зали відкритті з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 за адресою: 08130, Київо-Святошинський р-н, с. Петропавлівська Борщагівка, вул.. Оксамитова, 11.

Детальна інформація на сайтах: www.marketlis.com.ua та www.dios.com.ua

Якщо у Вас виникли питання – звертайтесь за телефоном: (044) 495-11-62 (Маркетліс) та (044) 390-54-27 (Діос)

або пишіть на електронну адресу: info@mlis.com.ua або ж info@dios.com.ua